پابجی موبایل

PUBG Mobile اکنون به بهترین بازی جهان تبدیل شده است و همچنین به عنوان بهترین و واقعی ترین بازی سبک بتل رویال شناخته می شود. این بازی برای اجرا در کلیه ی دستگاه ها مانند Xbox ، PlayStation ، PC و گوشی های موبایل در دسترس است. این یک بازی نبرد است که در آن 100 بازیکن از هواپیما فرود می آیند و هر بازیکن می تواند تصمیم بگیرد که در کجا فرود آید. پس از رسیدن بازیکن به زمین، باید جهت یافتن مواردی مانند اسلحه، جلیقه ضد گلوله، کلاه ایمنی ، بسته های بهداشتی، زره، لباس و کوله پشتی تلاش کند. این موارد معمولاً در ساختمان یا خانه ها یافت می شوند.

بعد از جمع آوری موارد کافی برای زنده ماندن تا پایان بازی، بازیکنان می توانند شروع به کشتن بازیکنان دیگر کنند. آخرین فرد بازمانده به عنوان برنده مسابقه اعلام می شود. بازیکنان نمی توانند برای همیشه در یک مکان پنهان بمانند، زیرا مناطق روی نقشه، هر دقیقه، توسط دایره ای، کوچک می شوند. اگر بازیکن در خارج از دایره گرفتار شود، سلامتی وی تا زمانی که از دنیا برود یا به داخل دایره یا منطقه بازی برگردد، شروع به كاهش می كند. در آخرین لحظات مسابقه، دایره بسیار کوچک می شود که دیگر نمی توانید از درگیری با بازیکنان باقیمانده خودداری کنید.

عملکرد PUBG Mobile در Android و iOS

اگر از گوشی اندرویدی برای بازی PUBG Mobile مخصوصا گوشی های هوشمند رم 2 گیگابایتی استفاده می کنید، ممکن است بازی با تاخیر اجرا شود. PUBG Mobile گرافیک بالایی دارد و فضای زیادی را در گوشی شما اشغال می کند؛ اما اگر از گوشی iOS برای اجرای PUBG Mobile استفاده می کنید، دیگر نمی توانید با اندروید بازی کنید؛ به دلیل این که PUBG Mobile در آخرین گوشی های iOS بسیار روان اجرا می شود. عملکرد PUBG Mobile در گوشی iOS بسیار سریعتر از گوشی اندرویدی است. عملکرد PUBG Mobile در گوشی اندرویدی نسبت به گوشی های اپل بسیار کند است.

بهترین گوشی های iOS برای PUBG Mobile

بهترین گوشی های iOS برای PUBG Mobile و بهترین آیپدهای آیفون که از نسخه آی او اس پشتیبانی می کنند به شرح زیرند.

iPhone xs max

iPad Air

iPad mini 2

iPad Pro

iPad (نسل پنجم)

iPod touch (نسل ششم).

بهترین گوشی های اندرویدی برای PUBG Mobile

فرقی نمی کند که شما این بازی را در چه سطحی بازی کنید. در هر صورت برای مراحل بالاتر نه تنهای به گوشی خوب نیاز خواهید داشت بلکه باید برای خرید یوسی پابجی موبایل هم اقدام کنید. در ابتدا باید بدانید که بهترین گوشی های اندرویدی برای PUBG Mobile عبارتند از:

OnePlus 5t

OnePlus 6t

OnePlus 7

POCO F1

Honor play

Samsung Galaxy M20

PUBG Mobile عملکرد بهتری در رم بالاتر و پردازنده ی با سرعت بیشتر دارند، بنابراین اگر بازی PUBG Mobile را در گوشی با رم بیش از 3Gb اجرا کنید، بازی بهتری را تجربه خواهید کرد.

منبع:https://virgool.io/@hakanmobile1398/پابجی-موبایل-روی-گوشی-های-اندرویدی-بهتر-است-یا-گوشی-های-اپل-hhbvm5wlnd6x

کدام گوشی ها برای بازی پابجی موبایل مناسب هستند؟

برای بازی های موبایلی سیستم عامل اندروید یا ios مناسب است؟

برترین برندهای دنیای موبایل در سال 2020

انتخاب برترین برند گوشی برای بازی پابجی موبایل

بهترین گوشی برای بازی فری فایر چیست؟

گوشی ,pubg ,mobile ,بازی ,های ,اندرویدی ,pubg mobile ,گوشی های ,می شود ,mobile در ,برای pubg

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

. آذرخش دکور شارژ رایگان ایرانسل _همراه اول https://webone-sms.com/ ترفند های کامپیوتری و اینترنت و ترم افزار و اپلیکیشن zerodaytech fars-dell-mouse چوبین مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی